• Posegreguj wg wieku dziecka:
bizuteria-z-mleka-mamy

Warto mieć

Wyjątkowa pamiątka: biżuteria z Twojego mleka

Jak zatrzymać na zawsze nieuchwytne wspomnienia? Jest na to sposób! Wyjątkowa biżuteria z kobiecego mleka jest coraz bardziej popularna na całym świecie. Od niedawna dostępna także w Polsce!

Przeczytaj więcej

zecchino-doro

Warto mieć

Pobawmy się dźwiękami z Zecchino d’Oro

Czy pamiętają Państwo festiwal piosenki dziecięcej Zecchino d’Oro? A chór Piccolo Coro dell’Antoniano i ich przeboje? Któż z nas ich nie nucił! Teraz możemy śpiewać te piosenki również po polsku! Warszawski chór dziecięcy Mille Voci właśnie wydał płytę zawierającą 12 wielkich hitów z repertuaru Piccolo Coro dell’Antoniano w polskiej wersji językowej wykonywanych do oryginalnych podkładów muzycznych na licencji Antoniano. To świetna, współczesna muzyka dla dzieci. Maluchy, średniaki i starszaki po prostu muszą ją znać!

Przeczytaj więcej

bon-bon-baby

Warto mieć

Bonbonbaby: recenzja

Recenzja zawartości kolejnego pudełka Bonbonbaby.Co tym razem znalazło się w środku?

Przeczytaj więcej

mon-petit-art

Warto mieć

Mon Petit Art

Kreatwne zabawki od Mon Petit Art powstały z myślą o kształtowaniu poczucia piękna u dzieci poprzez wczesny kontakt ze sztuką i designem. Opierają się na autorskiej koncepci Artivity, czyli kreatywności i artyzmu zarazem.

Przeczytaj więcej

klocki-plus-plus

Warto mieć

Klocki Plus-Plus

Plus-Plus - oryginalne duńskie klocki dające mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy. To wprost niewyczerpane źródło inspiracji! Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci.

Przeczytaj więcej

pozytywna-dyscyplina

Warto mieć

Pozytywna dyscyplina to sposób na skuteczne rodzicielstwo

Jesteśmy dumnym partnerem medialnymi akcji POZYTYWNA DYSCYPLINA na Polak Potrafi. Zajrzyj na stronę Polak Potrafi i zamów swój egzemplarz książki i kart skutecznych technik wychowawczych. Tam też dowiesz się więcej o metodzie!

Przeczytaj więcej

letnia-akademia-uczuc

Warto mieć

Recenzja: Letnia Akademia Uczuć

Zapraszamy do przeczytania recenzji książki "Letnia Akademia uczuć. Anna i wodorosty" autorstwa Hanny Kowalewskiej. To doskonała lektura dla młodzieży na letnie wakacje!

Przeczytaj więcej

kobieta-w-ciazy-smaruje-brzuch

Warto mieć

Bonbonbaby - magiczne pudełko pełne niespodzianek

Bonbonbaby to magiczne pudełko, które pojawia się w Waszym domu co miesiąc. W środku znajdziecie same niespodzianki dla mamy i maluszka!

Przeczytaj więcej

w-swiecie-porozumienia-bez-przemocy

Warto mieć

Recenzja książki "W świecie porozumienia bez przemocy"

Najnowsza książka Marshalla B. Rosenberga to bardzo ważna lektura - stanowi poniekąd zbiór, który podsumowuje wieloletnie doświadczenia autora. Metoda ta jest świetnym narzędziem, które pozwala otworzyć się na nowe sposoby komunikacji, zupełnie inne od tych, jakie poznaliśmy do tej pory lub wynieśliśmy z dzieciństwa, choć nie stanowi kolejnej techniki manipulacyjnej czy wywierania wpływu.

Przeczytaj więcej

ellas-kitchen

Warto mieć

Ekologiczne przeciery dla dzieci od Naturalniepyszne.pl

Rodzice dzielą się na zagorzałych przeciwników gotowych produktów dla dzieci i na tych, którzy nie widzą nic złego w dziecięcych „słoiczkach”. Oczywiście najzdrowszym jedzeniem są świeże, przygotowane z lokalnych, a jeszcze lepiej ekologicznych produktów posiłki. Ale nie zawsze jesteśmy w stanie przygotować pełnowartościowy posiłek. Jest zdrowa alternatywa!

Przeczytaj więcej

dlonie

Warto mieć

Bezpieczeństwo na całe życie

Od najmłodszych lat, kiedy tylko dziecko przychodzi na świat, rodzice chcieliby mu dać wszystko to, co najlepsze i cieszą się z każdego jego postępu. Pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwsze kroki – wszystko to jest skrupulatnie dokumentowane w postaci zdjęć i filmów, które są źródłem dumy młodych rodziców. Niestety nie wszystkim może być dane patrzeć, jak dziecko dorasta, idzie do przedszkola i szkoły, zawiera pierwsze przyjaźnie i przezwycięża pierwsze niepowodzenia. Dlatego też warto zabezpieczyć swoją pociechę na wypadek własnej śmierci, aby nie zabrakło jej środków do życia w momencie, gdy nie będzie miała przy sobie rodzica.

Przeczytaj więcej

dziecko-zmywarka

Warto mieć

3 powody, dla których warto mieć zmywarkę

Nie bez powodu zmywarka coraz częściej uważana jest za standardowe wyposażenie każdej kuchni. Potrafi w znaczący sposób ułatwić życie rodzinie, a szczególnie tej dużej, w której brudnych naczyń nigdy nie brakuje, w przeciwieństwie do wolnego czasu.

Przeczytaj więcej

rakieta

Warto mieć

"Bum Trala FIK" – płyta dla dzieci inna niż wszystkie!

Dla wielu pokoleń głos Ireny Kwiatkowskiej to wspomnienie dzieciństwa. Audycje radiowe, nagrania z bajkami w jej interpretacji, a zwłaszcza arcymistrzowskie wykonanie „Ptasiego radia” Juliana Tuwima to, bez względu na wiek, zawsze niebywała przyjemność słuchania i odkrywania literatury na nowo. Przeczytajcie naszą recenzję.

Przeczytaj więcej

polska-inspiruje-gra-edukacyjna

Warto mieć

Aplikacja edukacyjna dla dzieci "Polska Inspiruje"

Dostępna w Google Play i App Store multimedialna aplikacja dla dzieci "Polska Inspiruje" to podróż w czasie, podczas której dzieci poznają osiągnięcia dziewięciu Polaków sławnych na całym świecie. Aplikacja zawiera dziewięć mini gier, które w zabawny, prosty i przyjazny dziecku sposób prezentują dokonania głównych bohaterów.

Przeczytaj więcej

prezenty

Warto mieć

Akcja Wymarzony Prezent - zostań świętym Mikołajem!

Wymarzony Prezent to akcja charytatywna, która pomaga spełniać marzenia dzieci z domu dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych. Beata Bilińska -jedna z organizatorek akcji- opowiada dlaczego warto pomagać i co trzeba zrobić, aby spełnić dziecięce marzenia!

Przeczytaj więcej