Lekarz Warszawa

Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL to wyjątkowa na osiedlu Miasteczko Wilanów prywatna placówka medyczna, dedykowana w całości wyłącznie dzieciom i młodzieży.

Na powierzchni niemal 500 m kw. przygotowaliśmy przestronne, komfortowe gabinety, w których mieszczą się Poradnia Dzieci Zdrowych i Poradnia Dzieci ChorychOferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych: laboratoryjnych, USGEKG.Medntel wejscie

W Klinice dostępni są lekarze specjaliści dziecięcy: neurolog, alergolog, laryngolog, dermatolog, ortopeda, chirurg, kardiolog, endokrynolog, nefrolog, neonatolog, dietetyk z warszawskich szpitali dziecięcych.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo epidemiologiczne naszych Pacjentów, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podzieliliśmy przestrzeń przeznaczoną do świadczenia usług medycznych – do Poradni Dzieci Zdrowych i Poradni Dzieci Chorych prowadzą odrębne wejścia, rozdzielone są też miejsca obsługi recepcyjnej i oczekiwania na wizytę, co uniemożliwia kontakt dzieci chorych z dziećmi zdrowymi.

Nie tylko nasi lekarze, ale również doświadczone w pracy z Małymi Pacjentami, życzliwe i empatyczne recepcjonistki i pielęgniarki dokładają starań, aby zminimalizować stres dziecka związany z wizytą u lekarza – na najmłodszych czekają nagrody „za bycie dzielnym Pacjentem” – balony i ulubione przez maluchy naklejki-medale.

Ważne informacje
Media - Internet
  • Wi-fi w lobby
Ocenyśrednia: 0.00

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas: