Hotel Jaworzynka Wielki Potok

Jaworzynka Wielki Potok – tutaj życie toczy się inaczej: spokojnie i leniwie. Z dala od Centrów Handlowych, zgiełku samochodów, ciągłej gonitwy, przytłaczających wiadomości, wreszcie można złapać oddech. Przyjeżdżamy tu, by nacieszyć oczy pięknymi widokami, by nasze dzieci mogły swobodnie biegać i bawić się. To miejsce na końcu świata, w którym chętnie „ładujemy akumulatory”. Dołączcie do nas, serdecznie zapraszamy.

Jaworzynka Wielki Potok – tutaj życie toczy się inaczej: spokojnie i leniwie. Z dala od Centrów Handlowych, zgiełku samochodów, ciągłej gonitwy, przytłaczających wiadomości, wreszcie można złapać oddech. Przyjeżdżamy tu, by nacieszyć oczy pięknymi widokami, by nasze dzieci mogły swobodnie biegać i bawić się. To miejsce na końcu świata, w którym chętnie „ładujemy akumulatory”. 

Mamy do zaoferowania cztery apartamenty o pow. 50m2. W każdym znajdują się: salon, dwie sypialnie, przedpokój, wyposażona kuchnia i łazienka. W kuchnia znajduje się m.in w: lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, toster, sztućce, talerze, kubki, garnki oraz dwupalnikowy piec kuchenny. Do obydwu mieszkań (makowego i słonecznikowego) przynależy duży balkon. Dodatkowo – apartamenty makowy i słonecznikowy wyposażone są w kominek.

W ogrodzie znajduje się huśtawka, piaskownica, trampolina. Oprócz tego, do wspólnych spotkań w zimowe wieczory lub pochmurne dni, stworzyliśmy oddzielną salę, gdzie znajdują się  m.in. gry i zabawki dla dzieci. Dla nas odpoczynek to oderwanie się od codzienności, dlatego nasz dom wolny jest od telewizji. Spragnionym kontaktu ze światem gwarantujemy bezprzewodowy Internet.  Goście mają do dyspozycji bezpłatny parking. Budynek znajduje się z dala od głównych dróg – nasi goście mogą liczyć na odpoczynek od hałasu drogowego.

We wszystkich pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.

 

Ważne informacje
Rekreacja
  • Jazda na rowerze
  • Piesze wycieczki
  • Plac zabaw
  • Wieczorne rozrywki
  • Wycieczki po okolicy
  • Wypożyczalnia rowerów
Media - Internet
  • Wi-fi na terenie całego ośrodka

Ocenyśrednia: 0.00

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas: