• Posegreguj wg:

Hotel

Jastrzębia Gora

Big Blue Hotel & SPA

Kameralny, przytulny hotel dla rodzin z dziećmi położony tuż nad morzem. Dysponujemy szeregiem udogodnień dla dzieci, od dostosowania pokoi, poprzez salę zabaw i duży plac zabaw na zewnątrz, po specjalną ofertę weekendowych warsztatów dla rodzin. W okresie wakacyjnym zapewniamy animacje dla dzieci w godzinach popołudniowych (od 16 do 21).

Zobacz szczegóły

Stomatolog

Warszawa

DeClinic Klinika Stomatologiczna

DeClinic jest nowoczesną, profesjonalną Kliniką Stomatologiczną w Warszawie (Mokotów) zarządzaną przez lek.dent. Irminę Materna. Klinika gwarantuje Państwu pełną opiekę stomatologiczną najwyższej jakości z zachowaniem najwyższych standardów europejskich. Nowoczesna stomatologia za rozsądną cenę – oto nasze motto.

Zobacz szczegóły

Lekarz

Warszawa

MEDINTEL Medycyna Dziecięca

Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL to wyjątkowa na osiedlu Miasteczko Wilanów prywatna placówka medyczna, dedykowana w całości wyłącznie dzieciom i młodzieży.

Zobacz szczegóły

Hotel

Osiecznica

Zamek Kliczków

Tam, gdzie łączy się historia z teraźniejszością, rodzi się magia. W taką magiczną podróż na Dolny Śląsk zaprasza Państwa Zamek Kliczków nieopodal Bolesławca.

Zobacz szczegóły

Kawiarnia

Warszawa Wesoła

Słodziarnia

Staraliśmy się stworzyć miejsce przyjazne rodzinom, dlatego też powstała Kawiarnio – Cukiernia SŁODZIARNIA. Posiadamy kącik do zabaw dla dzieci, przewijak dla najmłodszych, duży plac zabaw na ciepłe dni a także salę na ponad 30 osób. Organizujemy mnóstwo imprez dla dzieci i ich rodziców – bale, warsztaty eksperymentalne, urodziny i spotkania rodzinne. Dla rodziców spotkania z psychologiem i różnego rodzaju warsztaty. Dla rodzin i dzieci dostępne są książki i gry planszowe. W naszym menu poza pysznymi naturalnymi lodami, wspaniałymi ciastami i naturalnymi świeżymi sokami owocowymi i warzywnymi są też wina bezalkoholowe, kawa bezkofeinowa i mleko bez laktozy.. aby każdy znalazł coś dla siebie… W ofercie posiadamy też ciasta, ciasteczka i torty bez laktozy i bez glutenu oraz na specjalne zamówienia bez innych alergizujących i niewskazanych składników. Jest też akcja uwolnij książkę dla dorosłych i dzieci gdzie można wymienić sobie książkę na inną …

Zobacz szczegóły

Hotel

Jaworzynka Wielki Potok

Kocurzonka

Jaworzynka Wielki Potok – tutaj życie toczy się inaczej: spokojnie i leniwie. Z dala od Centrów Handlowych, zgiełku samochodów, ciągłej gonitwy, przytłaczających wiadomości, wreszcie można złapać oddech. Przyjeżdżamy tu, by nacieszyć oczy pięknymi widokami, by nasze dzieci mogły swobodnie biegać i bawić się. To miejsce na końcu świata, w którym chętnie „ładujemy akumulatory”. Dołączcie do nas, serdecznie zapraszamy.

Zobacz szczegóły

Hotel

Murzasichle

Tajgołka

Tajgołka - 5 luksusowych domków dla rodzin + zaplecze, położone na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego

Zobacz szczegóły

Pensjonat

Kraków

Makowy Dom

Rodzinny pensjonat położony w malowniczej dolinie u stóp gór. Naszym atutem jest kompleksowe przygotowanie oferty pod potrzeby rodzin z dziećmi. Z myślą o nich wyposażone zostały pokoje, restauracja, ogród zimowy i zewnętrzny. Mamy salkę zabaw dla dzieci oraz biblioteczkę z bogatą kolekcją dziecięcych książeczek.

Zobacz szczegóły

Restauracja

Warszawa

Restauracja Gruba Ryba

Idealne miejsce dla smakoszy kuchni japońskiej, a w szczególności sushi. Dzięki bogatemu menu i miłej obsłudze, jest miejscem często odwiedzanym przez rodziny z dziećmi.

Zobacz szczegóły

Restauracja

Warszawa

Restauracja Latisana

Położna na Bemowie restauracja, która specjalizuje się w daniach kuchni włoskiej i polskiej.

Zobacz szczegóły

Restauracja

Warszawa

Restauracja Bombaj Masala

Położona w samym sercu stolicy, indyjska restauracja, która zachwyci klientów zarówno aromatyczną kuchnią jak i profesjonalną obsługą.

Zobacz szczegóły

Klubokawiarnia

Warszawa

Centrum Zarządzania Światem

Klimatyczna klubo-kawiarnia położona na starej Pradze. Na parterze znajduje się kawiarnia, zaś w piwnicy "bawialnia"-pełna wydarzeń artystycznych i kulturalnych.

Zobacz szczegóły